Yıldız Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama okudum, isteyerek okuduğum bir bölüm olmadığı için çok zor bitirdim. Okul bittikten sonra eğitimini aldığım işi değil, hayalimdeki iş olan grafik tasarımcılığı yapmaya başladım. Minik tekstil atölyelerinde işin mantığını ve programların teknik özelliklerini öğrendikten sonra matbaalarda ve ajanslarda çalıştım. İstanbul’da ve İzmir’de büyük küçük pek çok firmada çalışırken bir yandan da çeşitli bloglara yazılar yazmaya başladım.

Yazma süreci aslında yeni olan bir şey değil, kendimi bildim bileli yazıyorum diyebilirim. Tasarımdan ziyade yazmanın keyif verdiğini fark etmem biraz geç oldu ama iyi oldu. Çanakkale’ye yerleştikten sonra grafik tasarım kariyerime de noktayı koydum. Şu an çeşitli firmalara freelance olarak editörlük hizmeti veriyor, istenen içerik taleplerini karşılamaya çalışıyorum.

Burada daha çok okuduğum kitaplara ve izlediğim filmlere dair incelemeler ve özetlerin yanı sıra kültür sanat haberlerini paylaşmaya çalışıyorum. Yeni çıkan kitaplar, çok satan kitaplar ve en iyi filmler gibi listeleri blogumdan takip edebilirsiniz.