Kalbim Ege’de Kaldı, Ne Münasebet Dizileri

Yine aynı hikaye, yine bir dizi daha baydı beni. Hem de daha 3. bölümünde. Aynı senaryoları ısıtıp ısıtıp önümüze sunmak zorunda mısınız? Kalbim Ege’de Kaldı dizisinde yüzünden nur akan güzeller güzeli bir kızımıza takmışlar kocaman gözlüğü, upuzun kahküllerle kapatmışlar suratının yarısını, bol ve yırtık kotlarla, gömleklerle salaş ve bakımsız bir görüntü vermişler, bir de üstüne erkeksi tavırlar koyunca çirkin kızın hası çıkmış ortaya (!?)

Kalbim Ege’de Kaldı

Olmuyor ama böyle! Ya da oluyor ki heyecanla bekleniyor diğer bölümler. Araya giren 15 dakikalık reklam işkencesine paşa paşa katlanılıyor. Rahatsız olan bir benim, burnundan dumanlar çıkarak ya da en duygusal olduğu telkinlenen sahneden, içinden kahkahalar atan da yine sadece benim. Burada ağlanacak, burada gülünecek, burada da ciddi ciddi düşünülecek (tabi birkaç saniye yalnızca, yoksa b.ku çıkar, hem alışık değiliz, bozar bizi fazla düşünce).

Ne diyorduk? Hangi diziden mi bahsediyorum? İsmi neydi, Zeliş ile Hakan? Kalbim Ege’de Kaldı olmalı dizinin adı. Mekan çok güzel, kız da çok güzel, oğlan o kadar yakışıklı değil.

Benim izleyiciliğim de bu kadar olur.

**

ne-munasebet

Ah bir dizi daha var aynı tarz. Adı da Ne Münasebet imiş. Dün rastladım zat-ı şahanelerine. Yine aynı hikaye, yine maskelenmiş bir Sindirella. Bir anda parlayan bir melek..

Yok almıyorum, balık baştan koktu. Dizilerden bu yüzden soğuyorum işte. Aynı şeyler, aynı nakaratlar…

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Blogumu beğendiyseniz sosyal medyada paylasabilirsiniz.: )

  • Follow by Email
  • Facebook
    Facebook
  • Google+
    Google+
    http://www.dongusel.net/kalbim-egede-kaldi-ne-munasebet">