Yenilendik

yenilendik

Yenilendik

Oh oh oh. Ne çok şey yaptım şu geçen zamanda, ne çok şey! Buraya uğramayalı neler okudum, neler izledim, neler gördüm neler. Çok üzüldüm, çok ağladım, çok düşündüm, çok güldüm. Henüz buraya aktarmaya hazır hissetmediklerim var. Daha da içimde yaşamam gereken hisler. Şuraya bir Ash Riser bırakalım önce, öyle devam edelim:

Güzel günüme eşlik etsin, arkada çala dursun bu parça. Biz devam edelim.

Yenilendik.

Eksildik, çoğaldık, bölündük, parçalandık ama yok olmadık. Dönüştük azcık, köşelerden kurtulup düzlüğe çıktık. Hepimizin hayatındaki olmazsa olmazlardan, inişlerden çıkışlardan bolca nasibimizi aldık. Durulduk, yeni dalgalara hazırlık için azcık mola verdik. Dinlenmeden güç toplanmaz ki.

Bir müjdem var, Karamazov Kardeşler’i bitirdim sonunda. Tam bir yıllık bir okuma sürecini başarıyla tamamladım. Yorumlayacağım elbette bu müthiş eseri. Daha bir çok sözüm var kendime verdiğim. Tek tek bitireceğim hepsini. Ölmeden önce, sözlerimi tutmam gerek. Yok, bir yere gittiğim yok. Kimse haber vermedi, “uslu dur, gelip seni alacağız” da demedi. Olsun, içimde kalmasın ama, di mi?

Yenilendik diyince, bloga da çeki düzen verdik tabi. Yeni tema, düzenlenmiş konular, yeni eklentiler, falan filan. Yazması zevkli de şu tema olayları çok sıkıyor. Yeni bir elbiseyi denemek gibi, üstüne oturmaz, bedeni uymaz, sağında solunda bir eksiklik ya da bir fazlalık olur. Bir türlü istediğin gibi bedenine uyum sağlamaz kimisi. Tema da aynı elbise gibi, uyum şart.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error

Blogumu beğendiyseniz sosyal medyada paylasabilirsiniz.: )